34-
36-
35
13
14
14
35
33
33
32
32
previous arrow
next arrow

Genel Özellikler

TERMAL HAVUZLAR

Kaplıca tedavilerinin iyileştirici etki gösterdiği rahatsızlıklar arasında eklemlerin iltihapsız hastalıkları, yaşlılık romatizması olarak adlandırılan osteoartrit, doku harabiyeti nedeniyle oluşan romatizmal hastalıkların yanı sıra kronik bronşit, alerjik üst solunum yolları gibi solunum sistemi hastalıkları da bulunmaktadır. Termal hizmetler açık ve kapalı termal havuzlar, sauna, şok havuzu, jakuzi, çocuk havuzu, Türk hamamı, özel aile havuzları (rezervasyonlu, termal havuz ve dinlenme odası), açık ve kapalı alanlarda dinlenme yatakları, serinleme duşları, Fitness Center, masaj bölümler mevcuttur.

KAPALI TERMAL HAVUZ

Bay ve Bayan ayrı olarak Hizmet veren Termal Havuzlarımız, Kaynaktan Gelen 58 Derece Şifalı Sularımızla Beslenmektedir.

Kaynağı doğal termal su olan kapalı havuzlar, vücut ağrılarını hafifletmeye yardımcı alternatif yöntem olarak kabul ediliyor.  Şifalı sularımız; solunum sistemi hastalıkları, cilt hastalıkları, kas iskelet sistemi rahatsızlıkları, kalp dolaşım sistemi rahatsızlıkları, mide bağırsak sistemi rahatsızlıkları, böbrek ve idrar yolları rahatsızlıkları, kadın doğum rahatsızlıkları, nörolojik hastalıkların tedavisine bire bir iyi gelmektedir.

HİPER TERMAL HAVUZU

Hotelimizin Bünyesinde Bay ve Bayan 2 adet Olmak üzere Hiper Termal Havuzlarımız Bulunmaktadır.

KAPALI ÇOCUK HAVUZU

Çocuklarımız için Tüm Gün Eğlenip Vakit Geçirebilecekleri 2 Adet Kapalı Çocuk Havuzumuz Mevcuttur.

Termal Hizmetler

Yer altından çıkan, doğanın bize kazandırdığı şifalı sular sağlıklı insanların bağışıklık sistemini güçlendirmesinin yanı sıra belirli hastalıkların tedavisinde de uzmanlar tarafından önerilmektedir. Başta yanık ve cilt rahatsızlıkları, romatizmal hastalıkların tedavisinde kullanılan kaplıca sularımızın pek çok hastalığı iyileştirdiği kanıtlanmıştır. Her yaştan insanın tedavi amaçlı yararlanabileceği kaplıcalarımız kronik hastalıklara da olumlu neticeler vererek ihtiyaç duyanlara şifa dağıtır.

Kaplıca tedavilerinin iyileştirici etki gösterdiği rahatsızlıklar arasında eklem- lerin iltihapsız hastalıkları, yaşlılık romatizması olarak adlandırılan osteoar- trit, doku harabiyeti nedeniyle oluşan romatizmal hastalıkların yanı sıra kronik bronşit, alerjik üst solunum yolları gibi solunum sistemi hastalıkları da bulunmaktadır. Termal hizmetler açık ve kapalı termal havuzlar, sauna, şok havuzu, jakuzi, çocuk havuzu, Türk hamamı, özel aile havuzları (rezervasyon- lu, termal havuz ve dinlenme odası), açık ve kapalı alanlarda dinlenme yatak- ları, serinleme duşları, Fitness Center, masaj bölümler mevcuttur.

Kapalı termal havuzlar Sauna

Şok havuzu Jakuzi

Çocuk havuzu Türk hamamı

Özel aile havuzları (Ücretli)

(Rezervasyonlu, termal havuz ve dinlenme odası)

Kapalı alanlarda dinlenme yatakları

Serinleme duşları

Fitness-Center

Masaj bölümleri

Termal kafe

Spa hizmeti

HİZMETLERİMİZ

Otelimizin Sizlere Sunduğu ve Faydalanabileceğiniz İmkanlar


Hemen Ara WhatsApp Sizi Arayalım Yol Tarifi